fbpx

Minoka HR

Minoka HR

MINOKA HR

  • Siguranța legalității în relațiile de muncă
  • Schimbările dese din legislația muncii nu îți vor mai da bătăi de cap
  • Angajați mulțumiți și fideli
  • Eliberarea de presiunea birocrației din HR
  • Organizarea eficientă a muncii
  • Șansa de a te concentra pe activități în legătură directă cu profitul
  • Șansa de a fi apreciat ca un angajator atractiv
  • Libertatea de a-ți duce afacerea la următorul nivel
  • Control total asupra afacerii tale
  • Confortul lucrului bine făcut

MINOKA HR face diferența !

Serviciile externalizate de HR,

printr-un partener strategic și de încredere, te ajută:

  • să economisești TIMP și BANI,

  • să te focusezi pe PROFIT și PERFORMANȚĂ

Externalizarea serviciilor de HR

  • îți ia povara responsabilității administrative
  • îți redă timp prețios din viață

Alege să te eliberezi de:

Sarcinile administrative în resurse umane

Completarea și transmiterea REVISAL-ului

Calculul salariilor, taxelor și contribuțiilor salariale

Administrarea beneficiilor și compensațiilor

Conformitatea cu legislația muncii și protecția datelor cu caracter personal - GDPR

Neînțelegerea legislației muncii, GDPR și de grija pentru trainingul personalului

Noile tehnologii și soluții optime de outsourcing HR

sunt aici pentru tine!

Ce ne face potriviți businessului tău?

Experiența

Peste 15 ani de activitate

Echipa de profesioniști

Pregătire profesională la nivel de excelență

Eficiența

Fluidizarea proceselor de HR